Back to the Bleach Günceli

Millet gider Mersin’e biz gideriz Bleach’e temalı güncelimize hoşgeldiniz. Cephaneliğimize üç yeni manga eklediğimiz bu güncelle hepinizi selamlıyorum. Bu güncel fazla uzun olamayacak maalesef ^^

Aşığı olduğum Bleach’in dijital renklendirilmiş sürümünü sizlere sunmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Nerde o mağaralarındaki Bleach hayranları? 686 haftada bitirmeyi planladığımız Bleach’in renklisini umarım sonuna kadar takip edersiniz (686 milyor milyar hafta).

İkinci olarak Death Note’un yazarı ve çizerinin tekrar buluştuğu yarım kalan Platinum End’i de devam ettirmekten aşırı mutluluk duyuyorum.

Ve son olarak kült shounen serilerinin arasına gireceğine şüphem olmayan Kokuei no Junk. Biraz naruto biraz black clover birazcık da hacı yatmaz esanslı shounen içeren bu seri, shounen severlerin takip edeceği bir seri olacak ^^ (yani öyle umuyorum)

Dediğim gibi fazla uzatmazsak sürüsüne bereket manga yapıp sizlerle paylaştık. Eğer bu sürüsüne bereket mangaları über süper düper sürüsüne bereket serilere çıkartmak istiyorsanız origamisubs.com’dan bizlere ulaşabilirsiniz.

Bölümleri indirmek için: origamisubs.com/forums/manga-serileri.2/

(516 kez görüntülendi, 1 bugünkü görüntülenme sayısı)